Abone Ol

Trending News

Futbolcu Sözleri

Cristiano Ronaldo Efsane Sözleri 

Gol atmak ketçap gibidir, sıktıkça devamı gelir.

Aynaları çok sevdiğim doğru değil. Ayna karşısında 30 dakika geçirmiyorum. Maksimum 1 dakika. Kolay şekil alan saçlarım var.

Bunun için oturup ağlayacak halim yok ama bazen ben de düşünüyorum. Buna yüzde yüz bir yanıt veremem. Çünkü bazen gerçekten bilemiyorum; sahada kötü bir imaj çiziyorum çünkü çok fazla ciddiyim. Ama beni gerçekte tanırsanız, eğer arkadaşımsanız ya da benimle bir gün geçirirseniz benim kaybetmekten nefret ettiğimi anlarsınız.

Tanrı bile herkes tarafından sevilmezken, benim şansım ne ki?

Bazen kız arkadaşımla yüzme yarışı yapıyoruz. Arada onu da mutlu etmek lazım ama hep kazanıyorum çünkü kaybetmeyi sevmiyorum.

Küçükken hep beni kaleye alırlardı. Topa vurmayı bilmiyorsun derlerdi. Şimdi hepsi beni evinde izliyor.

Maçtan sonra herkes ter kokarken, Beckham parfüm kokuyordu.

Beni ıslıklıyorlar çünkü güzelim, zenginim ve büyük bir futbolcuyum.

İnsanlar beni yakışıklı, zengin ve yetenekli olduğum için yuhalıyor.

Manchester United’a geldiğimde teknik direktör hangi numaralı formayı giymemi istediğimi sordu. 28 numara dedim. Ama Ferguson Hayır, 7 numarayı giyeceksin dedi ve bu ünlü forma artı bir motivasyon kaynağı oldu. Böyle bir şerefe erişmeye mecbur bırakıldım.

Hiç dövme yaptırmadım çünkü düzenli olarak kan veriyorum.

İnsanlar benim kendim ve para için oynadığımı söylüyor. Oysaki ben, babam benimle gurur duysun diye oynuyorum.

Milli takımdan kaptanım olan Meireles’i çok iyi tanıyorum. Suçlandığı şeyi yapacak bir insan değil. Bütün desteğim ve kalbim onunla.

Başarılarım için arkadaşım Albert Fantrau’ya teşekkür etmeliyim. Birlikte18 yaş altı şampiyonasında oynadık. Bizi izlemeye gelen Sporting Lisbon menajeri Sıradaki maçta kim daha fazla gol atarsa Lizbon’a benimle o gelecek dedi. Maçı 3-0 kazandık ben ilk golü attım Albert ise ikinci golü attı üçüncü golde ise ben dâhil herkesi etkileyen bir olay yaşandı. Albert kaleciyi geçmişti ben de yanında koşuyordum. Albert’in tek yapması gereken boş kaleye topu göndermekti ama o bana pas attı. Maçtan sonra neden yaptığını sorduğumda ise ‘’Sen benden daha iyisin’’ demişti.

İnsanlar benim kibirli olduğumu söylüyor. O insanlarla oturup neden benim kibirli olduğumu düşündükleri hakkında konuşmak istiyorum. Çünkü o insanların gerçek Cristiano ile oturmaya ve tanışmaya ihtiyaçları var.Related posts

Bir cevap yazın

Required fields are marked *