Abone Ol

Trending News

Genel

Çocuk İstismarına Hayır Sözleri 

Çocuk İstismarına Hayır Sözleri

Çocuk istismarı insanlık suçudur!

Çocuk istismarı ve Her türlü cinsel istismar.
Toplumun TÜM kesimlerini ilgilendiren sosyal bir HASTALIKTIR!

Çocuk istismarı bir toplumun yüz karasıdır!

“Her kadın ve çocuk istismarı insanlığa ihanettir Hiçbir ihanet cezasız bırakılamaz”

“Çocuk ihmal ve istismarı, dinle, akılla, vicdanla ve ahlakla asla bağdaşmayan, insanlık dışı bir tutumdur

Çocuk istismarı, çocuğun geleceğinin kararmasına, mutsuz bir yaşam sürmesine neden oluyor.

Çocuklara kıymayın efendiler, savunmasız canlılara kıymayın efendiler…

Söyleyecek sözüm, yazacak cümlem kalmadı!

Pırıl pırıl bakan gözler, ışıldayan yürekler, sevgi ve ilgiye muhtaç küçük bedenler, onlar bizim geleceğimiz. Yakmadan, yıkmadan sevgiyle büyütelim!   

Bu sapkınlığın dini ırkı mezhebi sağı solu a)  partisi b)  partisi yok. Küçücük çocuğa tecavüz edip öldürmenin hiç bir lugatta yeri yok.! İdam sehpaları kurulsun o iğrenç bedenleri çürüyüp kokana kadar bu yaratıkların leşleri ibreti alem için meydanlarda sallandırılsın.!!

2 Metre Yağlı Urganın Çözemeyeceği Hiçbir Mesele Yoktur. !

 • Toprak utandi su utandi bahar kokulu cocuklari gommekten siz utanmadiniz katledip oldurmekten    Bir çocuğun çıkaramadığı ses olmak zorundayız!Toprak Ağladı, Kürek Ağladı, Karanlık Gece Ağladı, Sen Nasıl Ağlamadın Vijdansız..?Bu memlekette küçük çocuklar öldürülüyorsa Bu memlekette küçük çocuklara tecavüz ediliyorsa Bu memlekette küçük çocuklar kaçırılıyorsa Bu memlekette eksik olan nedir? Ankara’nın tam göbeğinde darağacın kurulması gerekiyor Bunun başka alternatifi yok ..!!Türkiye kendine has cezalar vermeli Sapıkların insan hakkı yok Olmamalı …!Bir çoçuğun çıkaramadığı ses olamıyorsak; bu kadar çürüdüysek ve birer kefenden farksız bedenlerimize bu denli saklandıysak yıkılsın bu dünya, kahrolsun bu insanlık..

  Sakın, Allah’ı zalimlerin yaptıklarından habersiz sanma! Allah, onları ancak gözlerin dehşetle bakakalacağı bir güne erteliyor. [İbrâhim Suresi 42]

  Büyük harflerle yazıyorum herkes görsün diye, sonuna ünlem koyuyorum olayın ciddiyeti anlaşılsın diye ÇOCUK TECAVÜZÜNE İDAM İSTİYORUM!!!!!      

  Annelerinin tenine dokunup Zarar vermesin diye, Kıyafetinden etiketini bile kestiği minik bedenlere Vahşice dokunanlara Ve tecavüzün her türlüsüne lanet olsun

  Bunlara insan demeye dilim varmaz. Hiç bir canlı ve yaratık bunları yapmaz.!! Aynı dünyayı paylaşmaktan utanıyorum.!!!

  • İnsanlık bitmiş… Caniler hak ettikleri cezayı çekmedikçe de hiçbir şey düzelmeyecek. Gözler önünde öyle bir ceza ve acı çekmeli ki bu sapıklar, bir daha kimse aklından bile geçiremesin bunları…     Bir çocuk görüyorum… Küçücük masum bir kız çocuğu Gözlerindeki sevgisi parlıyor Bir çocuk seviyorum… Gözlerinde kaybolmuş Umudun resmi çiziliyor Bir çocuk yazıyorum… EYLÜL adında Şeker tadında Hayatının baharında Toprak altında..!Minicik cocuklar, minicik hayvanlar, savunmasiz insanlarin sesi olun artik !


Related posts

Bir cevap yazın

Required fields are marked *